Cilde Pürüzsüzlük Kazandıran Lierac Phytolastil Jel

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lierac Phytolastil Jel, Fransız dermokozmetik markası Lierac tarafından geliştirilen phytolastil jel, fibroblast hücresi üzerinde etkili çatlak karşıtı bir kremdir. Cildin yapıtaşları olan fibroblast hücresi tarafından üretilen elastin ve kolojen liflerinin kalitesi düşmesi sonucunda çatlaklar oluşur. Çatlak görünümü, ergenlikte hızlı kilo artışı olduğunda, çok hızlı kilo alıp kilo vermede ve hamilelikte meydana gelir. Hamilelikte 3.aydan itibaren çatlaklar ortaya çıkar ve hamileliğin son zamanlarında daha çok olmaya başlar. Lierac Phytolastil Jel kremini hamileliğin en başından itibaren karın, göğüs, bel, kalça ve bacaklarda kullanılması önerilir.

Lierac Phytolastil Jelin İçeriği

Lierac Phytolastil Jelin içeriğinde aslanpençesi, sarmaşık ve kırk kilit otunun yüksek konsantrasyonundan oluşur. Bitkisel içeriği hücrelerdeki kolojen ve elastin proteinlerinin artmasına destek olur ve çatlak oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.

Lierac Phytolastil jel cilt çatlakları için genel bakım sağlayarak çatlak oluşumunu engeller ve cildi destekleyerek oluşmuş çatlakların görünümünün düzelmesine yardımcı olur. Nem desteği sağlayarak cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.

Tüm cilt tiplerine uygun olan Lierac Phytolastil Jeli çatlak oluşmuş ya da oluşma riski taşıyan kişiler çatlak oluşumunu engellemek için tercih edilir. Ciltteki stresi ve gerilimi azaltmaya ve çatlak oluşumunu önler.

Lierac Phytolastil Jelin Faydaları

Phytolastil Lierac firması tarafından ergenlik, hamilelik ve diğer ani kilo değişimleri gibi dönemlerde, cilt elastikiyetinin arttırılması için etkili çatlak görünümü karşıtı bakım sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Bitkisel içeriğine sahip bu krem tüm cilt tiplerine uyar ve cildin esnekliğini ve nemini arttırmaya yardımcı olur. Yağsız jel dokusu sayesinde cilde kolay emilir ve cilde pürüzsüzlük kazandırır.

Lierac Phytolastil Jeli Nasıl Kullanılır? 

Lierac Phytolastil Jeli göğüslere, karın, kalça ve basenlere masaj yapılarak günde bir veya iki kez uygulanması tavsiye edilir. Düzenli kullanımı en iyi sonuçları görebilmek için oldukça önemlidir. Ürünü parmak uçlarınızla önce küçük alanlara nazikçe masaj yaparak uygulanmalı. Uygulamaya tamamen emilene kadar devam ettirilmeli ürünün tamamı emildikten sonra ovalamayı bırakılmalıdır. Sizde cildinizin çatlak görünümü engellemek için Lierac Phytolastil Jel ürününü https://www.recete.com/lierac-phytolastil-gel-200ml-catlak-icin-jel/ sitesinden inceleyerek sahip olabilirsiniz.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Aç Karnına Tuzlu Su İçmenin İnanılmaz Faydaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cilde Pürüzsüzlük Kazandıran Lierac Phytolastil Jel

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x