ÇİFTÇİNİN SESİ KOÇYİĞİT UNUTULMADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÇİFTÇİNİN SESİ KOÇYİĞİT UNUTULMADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Geçen yıl kansere yenik düşen İsmet Koçyiğit, vefatının birinci yılında mezarı başında anıldı.

Büyükşehir yasası ile devre dışı kalan İl Genel Meclisi’nde iki dönem Bandırma’yı temsil eden İsmet Koçyiğit, bölgede üretici faaliyetleriyle ilgili sorunları sık sık gündeme getirmesiyle tanınıyordu.

CHP’de çeşitli görevler üstlenen, en son İGM Üyeliği yapan Koçyiğit, Bandırma Aksakal Mahallesi’nde çiftçilik yapıyordu.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Başkan Yardımcısı Ozan Onur, Bandırma Meclis Üyeleri, CHP İlçe Başkanı Selim Panç, Koçyiğit’in dostları ve ailesinin katıldığı anma töreninde Koçyiğit’le ilgili anekdotlar ve anılar paylaşıldı.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, “İsmet Koçyiğit ağabeyimizin bölgemize verdiği hizmetleri unutmayacağız” dedi.

Tosun şunları söyledi:

“Bölgemizde çiftçinin sesi olan, çiftçinin hakkını her platformda savunan, Cumhuriyet Halk Partimize sayısız hizmetleri olmuş, Büyükşehir öncesi İl Genel Meclis Üyeliği görevlerinde bulunuş İsmet Koçyiğit abimiz aramızdan ayrılalı bir yıl oldu. Kendisini anmak için burada toplandık. Aksakal mahallemizde çiftçilik yapan bölgemizde herkesçe tanınan köylünün, çiftçinin sesi olan İsmet Koçyiğit abimizin memlekete hizmeti yadsınamaz, küçümsenemez güzel işler yaptı. Çok çalıştı. Kendisini saygı, sevgi ve özlemle anıyorum. Mekanı cennet olsun.”

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.