TATİL ZAMANI
foto-deniz1

ÇİFTÇİ EĞİTİM MERKEZİNE BAKANLIKTAN ZİYARET

Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na Bağlı Burhaniye’de bulunan Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi’ne, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı Resul Durmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ankara Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürü Erol Bulut  ve Balıkesir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Zekeriya Erdurmuş ziyaret etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı A. Mekin Tüzün ve Çiftçi Eğitim ve Üretim Şube Müdürü Nazım Tanrıkulu tarafından tanıtılan tesiste ilk olarak laboratuvarda Tıbbi ve Aromatik Bitkiler ile yapılan teknik inceleme çalışmaları gösterildikten sonra Distilasyon Ünitesiyle ve Sera bölümünde yapılan çalışmalar tüm detayları ile anlatıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcı Resul Durmaz yapılan çalışmalarla ilgili teşekkür ederken; diğer illere örnek gösterilecek çalışmaların bu tesiste gerçekleştirildiğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan PANÇ, ŞEKER FABRİKALARININ ÖZELLEŞTİRİLMESİ HAKKINDA KONUŞTU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.