CHP'Lİ PANÇ'TAN KÖPRÜ TEŞEKKÜRÜ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

CHP’Lİ PANÇ’TAN KÖPRÜ TEŞEKKÜRÜ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanı Dr. Selim Panç, partisinin ilçe örgütünde düzenlediği basın toplantısında, Külefli Mahallesi, Habibullah Köprüsü’nün yapımına ilişkin 27 Ağustos 2020 tarihinde ihaleye çıkan olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a teşekkür etti.

Birçok Kazaya Neden Oldu

Bahse konu köprünün 1930’lu yıllarda kendi ismini taşıyan bir hayır sever tarafından yapıldığını anımsatan Panç “ Habibullah Köprüsünün bugüne kadar Bandırma’dan Manyas’a ve Gönen’e kadar birçok mahalleye ulaşım sağlayan, bu bölgede yaşayan halkımıza hizmet vermiş ve ulaşımın çok yoğun olduğu bir yol üzerinde bulunmaktadır. Bu köprü günümüzde artık bu yoğun trafiği taşıyamamaktadır. Dar ve çok virajlı olması, ölümlü ve ölümsüz birçok kazaya neden olmaktadır.”dedi.

Eylemimiz Ses Getirdi

Bu köprünün yapılması işinin Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin konusu olduğunu anımsatan Panç “ Bu köprünün yapım işi birkaç kez gündeme gelmiş olmasına rağmen yapılmamıştır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak 27 Temmuz 2020 tarihinde olay yerinde yapılan basın açıklaması büyük ses getirmiş, basında da geniş yer bulmuştur. Bunun sonucunda Büyükşehir Belediyesi 27 Ağustos 2020 tarihinde 1 adet 4 gözlü menfez, köprünün yapımı ihalesine karar vermiştir. Bu sevindirici karar için Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a ve bu konuda bize tam destek veren Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’a çok teşekkür ediyorum “ifadesini kullandı.

Sorunların Takipçisiyiz

Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman halkın yanında olduklarına dikkat çeken Panç, “Konu ne olursa olsun halkımızın bütün sorunlarının takipçisiyiz. Bu köprünün yapılmasıyla yeni kazalar ve can kayıpları önlenecek olması bizim için en sevindirici olan durumdur”dedi.

Bir önceki yazımız olan 134 ÜLKENİN KATILDIĞI ZİRVENİN EV SAHİBİ BBB başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.