foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

CHP’Lİ MİLLETVEKİLİ GÜRSEL TEKİN, GURME EVİ’NDE

GÜRSEL TEKİN
Paylaş
 

Bir dizi etkinliklere katılmak üzere Edremit Körfezi’ne gelen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Nar Kadın Kooperatifi Gurme Evi’ni ziyaret etti.


Edremit Körfezi’ni ziyaret eden CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Küçükkuyu Beldesi’nde katıldığı festivalin ardından Edremit ilçesini ziyaret etti. Kadınların kurup yönettiği ve bölgesel tatların yaşatılarak turizme hizmet vermesi için kurulan Nar Kadın Kooperatifi Gurme Evi’ni ziyaret eden CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kadının toplumun her kesiminde var olması gerektiğini ifade eden Tekin, “Kadınların var olduğu yerde aydınlanma olur, güzellik olur. Kadın girişimcilerimizin bir araya gelerek oluşturduğu kooperatif ve yürüttükleri çalışmalarda emeği geçen Edremitli kadınlarımızı ve bu oluşuma destek olan Belediye Başkanımız Kamil Saka’yı yürekten kutluyorum” dedi.

Gürsel Tekin’e Edremit ziyaretinde ev sahipliği yapan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “İstanbul Milletvekilimiz Sayın Gürsel Tekin ile birlikte bölgemizde gurme turizminin artması ve kadın istihdamına önemli katkılar sağlayan kooperatifin yürüttüğü çalışmalar ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında görüştük”dedi. Ziyarette CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ve Belediye Meclis Üyeleri de yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.