CHP'Lİ AKIN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNİ SÜRDÜYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

CHP’Lİ AKIN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNİ SÜRDÜYOR

Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Beraberinde CHP Milletvekilleri Fikret Şahin, Ensar Aytekin, İl Başkanı Serkan Sarı ile Balıkesir’in Balya, İvrindi, Havran, Edremit, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık ilçelerinde ziyaretlerde bulunan Akın, parti örgütü ve vatandaşlarla bir araya geldi. Akın, “Ülkemizin birliği için, huzuru için, refahı için, geleceğimiz için, Cumhuriyetimiz ve demokrasimiz için gece gündüz omuz omuza çalıştık. Bir kez daha Balıkesir Milletvekili olmam için, partimizin iktidarı için mücadele ettiniz. Tüm içtenliğimle, yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde konuşmasına “Balıkesir benim ailem!” diyerek başlayan CHP’li Akın, kendisine, çalışmalarına ve CHP’ye duyulan güveni daha çok çalışarak hak etmek istediğini vurguladı. Akın, Balıkesir ve ilçelerinin sorunlarını bildiklerini bu sorunları çözmeye odaklı çalışacaklarını ve Balıkesir’i hak ettiği yerlere taşıyacaklarını ifade etti

Türkiye gündemine ilişkin konulara da değinen Akın, 24 Haziran sonrası değişen sistemin ülkede bir çok konuda yapısal sorunlara yol açacağını, bunun emarelerinin şimdiden görülmeye başlandığını söyledi. Başta ekonomi olmak üzere özgürlükler ve temel haklar konusunda değişen sistemin yaratacağı sorunlara dikkat çeken Akın şöyle devam etti:

“Ekonomik sorunları derinleştiren OHAL’i kaldırıyorlar ama yerine, pazartesi Meclis’e sunulacak olan bir içgüvenlik yasası teklifi verecekler. İçeriğini görmeden konuşmak için erken. OHAL 2 yılda ülkemize çok zarar verdi. Türkiye’nin dünyaya entegre olması, ekonomi içinde üst sıralara çıkabilmesi OHAL yerine getirilecek yasal düzenlemedeki özgürlükler ve temel insan haklarının varlığına bağlı. Yabancı yatırımcılar, bir ülkeye para yatırmadan önce, şeffaf, denetlenebilir ve hesap veren bir hukuk düzenini ve rekabet ederek kazanabileceği serbest piyasa şartlarının oluşup oluşmadığına bakar. Bütün koşullar sağlanmadığı takdirde ülke için hiçbir olumlu sonuç alınamaz.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.