CHP'Lİ AHMET AKIN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

CHP’Lİ AHMET AKIN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Akın, “Gönül gönüle bir araya gelelim. Dargınlıkları, kırgınlıkları aramızdan çıkararak barış, dostluk, dayanışma ve kardeşlik duygularıyla kucaklaşalım” diyerek, vatandaşların Kurban Bayramını kutladı.

CHP’li Ahmet Akın, bayram mesajında birlik, beraberlik ve kardeşlik vurgusu yaptı. “Bayramlarımız, Millet olarak kenetlenme günlerimizdir” diyen Akın şöyle devam etti:

“Her şeyden önce, tüm vatandaşlarımız için, Balıkesirli hemşehrilerimiz için; sevginin, hoşgörünün, huzurun arttığı, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin pekiştiği, Kurban Bayramı’nın güzelliklerini yaşayacağımız bir bayram olmasını yürekten diliyorum.

Dayanışma ruhunu asırlardır yaşatan bir Millet olarak, bayramlarımız, bizi birbirimize daha da kenetlemek için en güzel günlerdendir.

Bizlere zenginliklerimizi anımsatan, sevdiklerimizle kavuşturan ve kucaklaştıran, mutluluk ve sevincimizin çoğaldığı Kurban Bayramında, tüm vatandaşlarımızın hiçbir sıkıntı çekmeden yaşama arzularının gerçekleşmesini diliyorum.

Kardeşçe ve sevgiyle kucaklaşmalarımız bayramlarda kalmasın. Gönül gönüle bir araya gelelim. Dargınlıkları, kırgınlıkları aramızdan çıkararak barış, dostluk, dayanışma ve kardeşlik duygularıyla kucaklaşalım.

Huzur ve güven içinde, terörün olmadığı, hakça, adaletle, güzel, zengin ve bereketli topraklarımızda yaşayabildiğimiz bir vatan, her Türk vatandaşının yürekten dilediğidir. Bizlere, özgürce ve huzurla bayramlarımızı kutlama imkânı veren başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile için canlarını gözünü kırpmadan feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Sevgiyi, kardeşliği, hoşgörüyü ve huzuru paylaşarak zor günlerimizi birlik ve beraberlikle aşacağımıza inanarak, vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyor, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.”​

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.