CHP'Lİ AHMET AKIN MANYASLI GAZİLERİ AĞIRLADI | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

CHP’Lİ AHMET AKIN MANYASLI GAZİLERİ AĞIRLADI

Paylaş
 

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Ankara’da Manyas Muharip Gazileri Derneği’ni ağırladı. Akın, “Çok şey borçlu olduğumuz gazilerimiz bizim başımızın tacıdır” dedi.

Manyas Muharip Gazileri Derneği’nin üyeleri Ankara’da CHP’li Akın’ın misafiri oldu. Sabah erken saatlerde Ankara’ya gelen gaziler CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ile birlikte Anıtkabir’e giderek Ata’nın huzuruna çıktı. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk sunan gaziler daha sonra Ahmet Akın ile birlikte Anıtkabir’i gezdi. Çoğu gazinin ve yakının ilk kez geldiği Anıtkabir’de duygusal anlar yaşandı. Hatırasına büyük saygı duydukları Atatürk’ü ziyaret etmenin gururunu yaşayan Manyaslı gaziler, Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesini gezdi. Farklı sergileme teknikleri ile Çanakkale, Sakarya, Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Muharebeleri ile Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş yıllarını ve Atatürk dönemini çarpıcı bir şekilde anlatan müzeyi gezen Manyaslı gaziler “Atamızla gurur duyuyoruz. Burada yüreğimizde yaşayan Atatürk’ün hatırasını yaşatıyorlar” diyerek duygularını dile getirdiler.

Milletvekili Ahmet Akın ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geçen gaziler burada da Meclis’i gezdikten sonra Milletvekili Akın ile uzun uzun sohbet ettiler. CHP’li Ahmet Akın, gazileri ağırlamaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğunu dile getirdi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın ertesi ve 10 Kasım öncesi ziyaretlerinin büyük bir anlam taşıdığını ifade eden Akın, “Bu anlamlı günlerde vatanımızın kurtarıcısı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyaret etmeniz beni hem duygulandırdı hem de gururlandırdı. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok şey borçlu olduğumuz, gazilerimiz bizim başımızın tacıdır. Güzel vatanımızın birlik ve bütünlüğü, halkımızın mutluluğu uğruna canlarını feda eden şehitlerimiz ve gazilerimiz Milletimizin onur kaynağıdır. Aziz şehitlerimizin emaneti de, bizim en kutsal değerlerimizdir” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI İHSAN TURGUT BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.