CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: YENİ YILDA HER ŞEYDEN ÖNCE SAĞLIK DİLİYORUM - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: YENİ YILDA HER ŞEYDEN ÖNCE SAĞLIK DİLİYORUM

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, yeni yılda tüm Dünya’nın da temennisi olan pandeminin son bulmasını ve sağlıklı bir yaşamı dilediklerini söyledi. Ahmet Akın, “2021 yılının ilk günlerinde bu salgından ve Milletimize verdiği acıdan, kederden, endişeden, huzursuzluktan kurtulmayı diliyorum. Yeni yıl sağlığımız için kurtuluşumuz, mutlu ve huzurla geçireceğimiz yarınların ilk adımı olsun” dedi.

CHP’li Ahmet Akın, 2020 yılının tüm zorluklarına rağmen yeni yılı umutla karşıladıklarını söyledi. “Çok zor günler yaşadığımız bir yılı geride bırakıyoruz. Umutlarımızın olduğu yeni bir yılı karşılıyoruz” diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, yeni yıl mesajında şöyle devam etti:

“Dünyayı etkisi altına alan salgın hastalığın bir an önce son bulması yeni yıldan en büyük beklentimiz. Millet olarak dünyayı kasıp kavuran bir salgınla mücadele ettik, ediyoruz. Bu hastalığa yakalananlar için acil şifa diliyorum. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, sevdiklerini yitirenlere baş sağlığı diliyorum. Birlikte bu kötü günleri geride bırakacağımıza yürekten inanıyorum.

Türk Milleti olarak sadece salgınla değil, ekonomik, siyasal, toplumsal sorunlarla da mücadele ettik. Millet olarak, tüm sıkıntılara göğüs gerdik.  Acılarımızı umutlarımıza harman edip yeni yılın bize getireceği sağlığa, neşeye, sevince, adalete, huzura, barışa ve kardeşliğe gönüllerimizi açtık. Yüreklerimiz umutla dolu. Büyük bir inanç ve kararlı mücadelemizle sorunlarımızla baş etmek için çalışacağız. Yeni yılda da, Atatürk devrimlerinin izinde milletimizle birlikte el ele, eşitlik, demokrasi, özgürlük, emek ve barışın özlemini dindirmek için omuz omuza çağdaş uygarlık yolunda yürüyeceğiz.

Yeni yılın, şehit haberleriyle yüreğimizin yanmadığı, anaların ağlamadığı, terör belasının sona erdiği, gençlerimizin işsiz olmadığı, emeklinin refah ve huzur içinde yaşadığı, çocuklarımızın çağdaş ve evrensel eğitimle büyüdüğü, kadınlarımızın şiddet ve saldırılara maruz kalmadığı, yarınlarımıza umutla baktığımız bir yıl diliyorum. 2021 yılı tüm güzellikleriyle milletimin, ülkemin olsun!

Bütün bu temennilerimle birlikte; yeni yılda her şeyden önce sağlık, huzur ve mutlulukla birlik, beraberlik, barış, dayanışma ve kardeşlik içinde özgürce yaşayacağımız bir hayatın günlerini tüm vatandaşlarımızla paylaşmayı diliyor, vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.

Bir önceki yazımız olan CHP İLÇE BAŞKANI DR. SELİM PANÇ YENİ YIL KUTLAMA İLANI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.