CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: BELEDİYECİLİK BİR VİZYON İŞİDİR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: BELEDİYECİLİK BİR VİZYON İŞİDİR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın  “Belediyecilik bir vizyon işidir. Halka hizmet işidir” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Kocaeli’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Sabah saatlerinde Kocaeli İl Başkanlığına giden Ahmet Akın, burada İl Başkanı Harun Yıldızlı ile birlikte gençlik kolları, kadın kolları ve partililerle bir araya geldi. Daha sonra esnaf ziyaretinde bulunan Ahmet Akın, İzmit Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ederek Belediye başkanı Fatma Hürriyet Kaplan ile bir araya geldi.

MEYVE FİDANLARI GAZETECİ SEDAT ŞİMŞEK PARKINDA TOPRAKLA BULUŞTU

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın,  İzmit’te yenilebilir peyzaj çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesinin çalışmaları kapsamında Yahyakaptan Mahallesi Gazeteci Sedat Şimşek Parkı’nı meyve ağaçlarıyla buluşturdu. İzmit’te dikili ağacı olacağı için çok mutlu olduğunu dile getiren CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın; ‘‘İzmit’e geldiğimizde direkt yüzlerimizde bir gülümseme oldu. Gülümse İzmit sloganı gerçekten kente yerleşmiş. Özellikle belediye başkanımızla birlikte beraber olmak bizim için büyük mutluluk. Burada dikili bir ağacımızın olması ayrı bir güzellik bizim için. Yenilebilir peyzaj çok önemli, çocukların meyve ağaçlarıyla buluşacak olması büyük bir vizyon. Belediyecilik bir vizyon işidir. Sayın başkanımı tebrik ediyorum. Başarılarını büyük mutluluk ve gururla izliyoruz. Burada yapılan tüm çalışmalar Türkiye’nin her yerinden görünüyor’’ dedi.

ATATÜRK EVİ’NE ZİYARET

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın daha sonra İzmit’te “tarih koridoru” projesi kapsamında geçen yıl açılan Atatürk Evi’ni ziyaret etti. Atatürk’ün özel eşyalarının ve fotoğraflarının sergilendiği ev dünyanın en zengin müzesi olma özelliğini taşıyor.

Bir önceki yazımız olan "BİRLİKTE KULLANIM PROTOKOLÜ" İMZALANDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.