CHP Bandırma yeni yönetiminden Mirza'ya ziyaret | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

CHP Bandırma yeni yönetiminden Mirza’ya ziyaret

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Bandırma İlçe Başkanlığı yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan ilçe kongresinde göreve gelen CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay ve yönetimi Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı yaptığı ziyarette yeni yönetimini ve görev dağılımlarını tanıttı.
İlçe Başkanı Atilla Atakay: ‘ Öncelikle Cumhuriyet Halk Partisi’nin çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür ederiz. Önceki yönetimimizin tecrübesi yenilerin dinamizmi ve enerjisiyle çok güzel işlere imza atacağız. Sizlerle koordinasyon içinde vatandaşa, bizde hizmet etme onurunu yaşayacağız.’ dedi.
CHP Bandırma yeni İlçe Yönetiminin yaptığı ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Mirza: ‘Çağdaş bir kent olma yolunda attığımız her adımı yerel yönetim olarak ilçe örgütümüzle birlik ve dayanışma içerisinde çok çalışmamız gerekiyor. Emekleriniz için CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay ve yönetimine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.’dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.