Cerrahi Maske Toptan Satışı - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Cerrahi Maske Toptan Satışı

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Maske hem fiziksel hem de kimyasal ve biyolojik olarak vücuda temas edebilecek zararlı maddelerden kişiyi korur. Bakteri, virüs ve mikrobun ağız ya da burun hava yoluyla vücuda girmesine engel olur. Bunun için kullanılan maskenin türü ve kalitesi oldukça önemlidir.  Bunun için en fazla, cerrahi maske önerilir. Bu maskeler belirli bir standarda göre üretilir ve belgesi vardır.

En çok ameliyat yapılan ortamlarda tercih edilir. Çünkü hastadan çalışan ekibe, ekipten de hastaya bir bulaş olması riskini engeller. Cerrahi maske toptan olacak biçimde ve 3 katlı özellikte satılır. Günümüzde yaşanan salgın hayati tehlike taşıdığı için hem vatandaşlar tarafından hem de sağlık personelleri tarafından kullanılması zorunlu olan bir malzemedir. Özellikle kapalı alanlar ve toplu insanların bulunduğu yerlerde kesinlikle çıkarılmamalıdır.

Cerrahi maske toptan olarak satılır ve bir defa kullanılmak için uygundur. Dışarıya çıkıldığı zaman takılıp, eve gelindiğinde atılmalıdır. Aynı maskenin günlerce kullanılması, bir koruma sağlamaz, aksine virüs bulaşma riskini arttırır

Cerrahi Maskenin Özellikleri

Cerrahi maskeler üç katlıdır ve kalite standardına göre üretilmiştir. Medikal ürünler arasına girer. Bu koşulların sağlanması için, üretim yapan firmaların bu koşullara uyması ve belirli sertifikalara sahip olması gerekir. Cerrahi maske toptan özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Maskelerin kumaşı teladır ve lateks içermez.
  • Yüzle gerekli uyumu sağlaması için, telli üretilmiştir.
  • Kulaklara gelen lastikler, herkesin yüzüne uyacak biçimdedir.
  • %97-98 filtreleme özelliğe sahiptir. Bakteri ve virüs geçişini engeller.

Siz de güvenilir bir cerrahi maske toptan alımı yapmak isterseniz,  https://boyutplastik.com.tr/urunler/medikal-urunler linkinden faydalanabilirsiniz. Cerrahi maske toptan satılır. 10’ lu ya da 50’ li paketler halinde satışı yapılır. Tamamen korumalı ve sertifikalı ürünlerdir. Sizde isterseniz, sipariş verebilir ve satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayan Kazak Alternatifleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.