ÇEKİRDEK TİYATRODAN BGC'YE TİYATRO DAVETİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ÇEKİRDEK TİYATRODAN BGC’YE TİYATRO DAVETİ

Paylaş
 

BANDIRMA’DA FAALİYET GÖSTEREN ÇEKİRDEK TİYATRO EKİBİNDEN FUAT KURUMAHMUT, BURAK GÜNER VE ÖZLEM ÖZŞAYLAN, BANDIRMA GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ. EKİP ÜYELERİ 28 OCAK AKŞAMI BANDIRMA BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİNDE SAHNELENECEK OLAN ‘SENİN DE ÖLECEĞİN VARMIŞ’ ADLI TİYATRO OYUNUNA DAVET ETTİ.

İlk gösterimini 19 Kasım 2017 tarihinde yapan ‘Senin de Öleceğin Varmış’ adlı  oyun ile ilgili bilgi veren Fuat Kurumahmut “Oyunumuz Bandırmalı bir yazarın elinden çıktı. Sevgili Burcu Önat hem yazdı, hem oynadı, hem de yönetti. Ekibimiz daha önce çeşitli çocuk oyunlarının yanı sıra Mimar Sinan, Çanta, Ters Yüz isimli tiyatro oyunlarını sahneledi.Şimdi kendii ekibimizden bir yazarın yazdığı oyunun mutluluğu da var. Temposu hiç düşmeyen bir oyun. İnanıyorum ki kısa bir zaman sonra Türkiye’den başka ekipler de bu oyunu oynamak isteyecek. Herkesi oyunumuza bekliyoruz” dedi.

Bandırma Hasat  Dans ve Sanat Stüdyosundan Burak Güner de çalışmaları hakkında bilgi vererek “7 yıldır Arjantin Tango, Latin Dansları, Harmandalı, Zeybek ve Düğün Dansları alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Tiyatro alanında da Çekirdek Tiyatro ile birlikte güzel işler ortaya koyuyoruz. Gülmek için, keyifli bir 2 saat geçirmek için herkesi oyunumuza bekliyoruz” dedi.

Ziyarette Gazeteci-Yazar Önder Balıkçı, ‘Gazetecilik Sevdam’ adlı son kitabını da imzalayarak hediye etti.

Bandırmalı tiyatro grubu Çekirdek Tiyatronun sahnelediği oyun 28 Ocak 2018 Pazar günü saat 20.00’de Barış Manço Kültür Merkezinde sahnelenecek.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.