CAN DÜNDAR PANELE GELEMEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

CAN DÜNDAR PANELE GELEMEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Devletin güvenliğine ilişkin belgeleri açıkladıkları iddiasıyla İstanbul 14.Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 5 yıl hapisle yargılanan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül, Bandırma Belediye Başkanlığı tarafından 27’inci Uluslararası Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında düzenlenen imza ve söyleşi programına katıldı. Diğer bir konuk Can DÜNDAR ise panele gelemedi.

Casus olduğuna yönelik iddialara cevap veren Gül “Ben casus değilim deme gereğini duymuyorum. Hukuken söylemek gerekirse karar aşamasında casusluk suçlamamız düşürülmüştü. Artık bize mahkeme casus demedi. Ama ben kendimi savunmak durumunda değilim. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında ifade ettiği gibi iddia sahipleri iddialarını kanıtlamak zorundadır. Dolayısıyla bu iddiayı ortaya atanlar bunu kanıtlasınlar” dedi.

Gül, bir vatandaşın mit tırları haberine ilişkin bir soruya verdiği cevapta ise şunları söyledi “ Ben hayatımda hiç cesur olduğumu düşünmedim. Son günlerde yapılması gereken bir iş yapılınca cesurluk olarak nitelendiriliyor. Aslında bu cesarete bir hakaret olur. Biz cesur falan değiliz biz, işimizi yapıyoruz” ifadesini kullandı.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.