foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ÇAMLIK CAFE HİZMETE AÇILDI

ÇAMLIK
Paylaş
 

General Balcı Çamlığı Sağlıklı Yaşam Alanı hizmete açıldıktan sonra bu alanı kullanan vatandaşların ihtiyaçlarını giderebileceği ve soluk alabilecekleri Çamlık Cafe yoğun katılımla hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza bu tür projelerin kar amacıyla yapılmadığına dikkat çekti ve bu tür projelere devam edeceklerini vurguladı. Başkan Dursun Mirza; “Balcı Çamlığımızda, yeni yürüyüş yolları, bisiklet yolu, tenis, basketbol, voleybol, futbol sahaları, jimnastik alanları, çocuk oyun oyun alanları, ışıklandırma yaparak Bandırmalılarımızın hizmetine sunmuştuk. Güvenli, modern bir spor ve yaşam alanı haline gelen Balcı Çamlığımızı kullanan Bandırmalılarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir yer yapma isteğiyle Çamlık Kafemizi yaptık ve bugün de açılışını gerçekleştiriyoruz. Açılışa katılan Kaymakamımız Günhan Yazar’a, CHP Balıkesir Milletvekillerimiz Mehmet Tüm’e, Namık Havutça’ya, Ahmet Akın’a, CHP İl Başkanımıza, İlçe Başkanımıza, İlçe Emniyet Müdürümüze, Bandırmaspor Yönetimine, Muhtarlarımıza ve değerli Bandırmalılarımıza çok teşekkür ediyorum. Balcı Çamlığı Sağlıklı Yaşam Alanımız ve Çamlık Kafemiz Bandırmamıza hayırlı olsun. Yaşayan bir Bandırma için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ÇAMLIK2

ÇAMLIK3

ÇAMLIK4

DSC_1559

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.