"RENGARENK HAYAL ET" CAMALTI RESİM SERGİSİ BANDIRMALILARLA BULUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

“RENGARENK HAYAL ET” CAMALTI RESİM SERGİSİ BANDIRMALILARLA BULUŞTU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında yeni bir sergi daha Bandırmalı sanatseverlerle buluştu.
Sibel Süreyya Aytekin’in eserlerinin sergilendiği “Rengarenk Hayal Et” camaltı resim sergisi Barış Manço Kültür Sanat Merkezi Melih Çınar sergi salonunda yapılan açılışla sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Sergi açılışına Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, Basın Mensupları ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Açılışta konuşan Başkan Mirza; “ Bugün burada çok emek harcanan ve büyük titizlikle hazırlanan Rengarenk Hayal Et isimli camaltı resim serginin açılışı için bir araya geldik. Camaltına resim yapabilmek çok meşakkatli bir iş, o yüzden Sibel hanımı kutluyorum. Açılışını yaptığımız sergi ustalık, incelik isteyen eserlerle dolu ve bu tarz kaliteli işler bizleri onurlandırıyor. Büyük Atatürk’ün de dediği gibi “ Yüksek uygarlığın, merdiveni sanattır” Bandırma Belediyesi olarak çağdaş ve uygar bir kent inşa etmek için sanatın en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.
“Rengarenk Hayal Et” isimli camaltı resim sergisi 18 Aralık tarihine kadar Melih Çınar sergi salonunda sergilenmeye devam edecek.

DSC_4410

DSC_4434

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.