BÜYÜKŞEHİR'İN PLAJLARI TATİLCİLERDEN TAM NOT ALDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR’İN PLAJLARI TATİLCİLERDEN TAM NOT ALDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda bulunan plajlar, temizliğiyle tatilcilerden tam not aldı. Belediye ekiplerinin düzenli ve titiz çalışmaları sayesinde vatandaşlar, temiz bir tatilin tadını çıkarıyor.

Yaz sezonunda nüfusu 3 milyona dayanan yerli turizmin başkenti konumundaki Balıkesir’de plajlar, temizliğiyle turistlerin takdirini topluyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda yer alan plajlarda, kıyı-plaj temizliğini düzenli olarak yürüten Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Kıyı ve Sahil Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, topladıkları çöpleri katı atık bertaraf tesislerine aktararak, geri dönüşümüne imkan sağlıyor.

“TEMİZ ÇEVRE TEMİZ GELECEK”

“Temiz çevre, temiz gelecek” sloganıyla hareket eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin; 5’i “Mavi Bayraklı” toplamda 8 plajı temizliğiyle tatilcilerden tam not aldı. Sezonunun başından bu yana düzenli olarak belediye ekipleri tarafından titizlikle yürütülen çalışmalar sayesinde temiz bir sezon geçiren vatandaşlar, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ekiplerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.