Büyükşehir’in Kahramanları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şehrin görünmez kahramanları Büyükşehir Belediyesi saha ekipleri, Balıkesir’de yaşayan tüm canlıların ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla 7 gün 24 saat aralıksız hizmet veriyor. Şehrin muhtelif yerlerinde sıcak-soğuk demeden her türlü çalışmayı güler yüzle ve özveriyle gerçekleştiren saha ekiplerinin, şehrin her karışında alın teri bulunuyor.

Balıkesir’in her kesimini kucaklayan ve bütüncül bir yönetim anlayışı benimseyerek Başkan Yücel Yılmaz’ın önderliğinde hizmetlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, şehrin dört bir yanına hizmet götürmeye devam ediyor. Nitelikli ve kalifiye 7 bin personeliyle,7 gün 24 saat görev yapan Büyükşehir Belediyesi; bayram, resmi tatil, gece-gündüz ayrımı yapmaksızın ihtiyaç duyulan her noktada hizmet veriyor.

GÜLER YÜZLÜ VE ÖZVERİLİ HİZMET
Yaz, kış demeden sıcak ve soğuk havalarda muhtelif her alanda; arızaları gideren, bakım-onarım ve yol çalışmaları yapan, şebeke hattı çeken, çim biçen, çiçek diken, yolları temizleyen, çöpleri toplayan, denetimler yapan, can dostlarımızın yardımına koşan, karla mücadele eden, yangınları söndüren ve sayamayacak kadar birçok işte görev alan Büyükşehir saha birimlerinin, şehrin her karışında izi bulunuyor. Güler yüzlü ve özverili çalışmaları ile görünmez kahramanlar saha birimleri, Balıkesir’de yaşayan her canlının ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermeyi düstur edinerek Büyükşehir Belediyesi’ni en güzel şekilde temsil ediyor. Onların alın teri ve emekleriyle 20 ilçeye hizmet ve yatırım götüren Büyükşehir Belediyesi; şehri, vatandaşlar için refahı yüksek ve sorunsuz bir hale getirmek için çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA-İZMİR BANDIRMA-BALIKESİR TREN SEFERLERİ 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Büyükşehir’in Kahramanları

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x