BÜYÜKŞEHİR'DEN YENİ PROJE, "BAŞKAN SİZİNLE" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR’DEN YENİ PROJE, “BAŞKAN SİZİNLE”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından, vatandaşlardan gelen istek, öneri ve şikayetler doğrultusunda belirlenecek çözüm önerileri ile hizmet kalitesini daha da artırmak amacı ile “Başkan Sizinle” projesi başlatıldı. Projede ilk durak Karesi İlçesinin Kocaavşar Mahallesi oldu.

Başkan Sizinle” projesinin başlangıcında Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Edip Uğur projede görev alan ekiplerle bir araya gelip başarılar diledi. “Başkan Sizinle” ekipleri Karesi İlçesinin Kocaavşar mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Projeyi değerlendiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızdan gelen istek, öneri ve şikayetler doğrultusunda belirlenecek çözüm önerileri ile hizmet kalitesini daha da arttırmak amacıyla ‘Başkan Sizinle’ projesinin startını verdik. Çalışmalarda görev alacak tüm çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.