BÜYÜKŞEHİR'DEN SICAK ÇORBA İKRAMI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR’DEN SICAK ÇORBA İKRAMI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Mobil Aşevi ile Bağlar Sokağı’ndaki vatandaşlara sıcak çorba ikram edildi. Sabah namazı sonrası yapılan ikram ile soğuk kış gününde vatandaşlar Büyükşehir’in ikramı ile ısındı.

Sosyal belediyecilik faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sabah namazları çıkışında sıcak çorba dağıtımlarına başladı. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına ait Mobil Aşevi aracılığı ile yapılan sıcak çorba dağıtımı tüm ilçelerde yapılacak. İlk çorba dağıtımı Kayabey Mahallesi’nde bulunan Semt Pazarı yanında gerçekleştirildi. Sıcak çorbalar yaklaşık 1000 vatandaşa ikram edilirken dağıtım sırasında vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi çalışmalarının yer aldığı broşürler de verildi. Ayrıca Beyaz Masa ekipleri de vatandaşların sorun ve dileklerini dinledi.

Etkinliğe Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Faruk Özen de katıldı. Vatandaşlara çorba ikramında bulunan Özen, daha sonra semt pazarını ziyaret ederek esnafa hayırlı işler diledi. Başkan Özen, Kayabey Mahallesi Muhtarı Bilgi Sevinç’i ziyaret ederek mahalle hakkında bilgiler aldı. Muhtar Sevinç ile birlikte mahalle kahvelerini de ziyaret eden Özen, vatandaşlarla sohbet etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından 7 Ocak Pazar Günü Gümüşçeşme, 9 Ocak Günü Salı Pazarı, 11 Ocak günü ise Hacıilbey Mahallesi’ndeki semt pazarında sıcak çorba dağıtımı yapılacak. Büyükşehir ekipleri tüm ilçelerdeki Pazar yerlerinde vatandaşlara ay boyunca sıcak çorba ikramında bulunacak.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.