BÜYÜKŞEHİR'DEN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE İFTAR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE İFTAR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, şehit aileleri ve gazileri Avlu Balıkesir’de düzenlenen iftar programında ağırladı. Büyükşehir’in iftar yemeğine katılan protokol üyeleri şehit aileleri ve gazilerle birlikte oruç açtı. İftar programına Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı Taner Büyükgöz ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının müdürü ve yöneticileri ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.
İftar öncesi bir konuşma yapan Balıkesir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hulusi Karakuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a şehit aileleri ve gazileri bir araya getirdiği etkinlik için teşekkür etti. Programda bir konuşma da Başkan Uğur yaparak, şehitlere ve gazilere minnet borçları olduğunu söyledi. Başkan Uğur, huzurlu ve güvenli bir ortamda oruç açılabiliyorsa bunun sebebinin şehitler ve gaziler olduğunu belirtti.

İftar sonrası şehit aileleri ve gazileri bir bir gezerek sohbet eden Başkan Uğur’a şehit aileleri ve gaziler tarafından tablo hediye edildi.

İFTAR (11)-cc8e97a4-275f-4657-adc8-b717cc9d422f

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.