BÜYÜKŞEHİR'DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DOĞALGAZ SOBASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DOĞALGAZ SOBASI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahiplerine kış mevsiminde kullanmaları için doğalgaz sobası yardımında bulunuyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Susurluk ilçesinde evine doğalgaz bağlanan 89 yaşındaki Ayşe Sevinç isimli vatandaşı ziyaret etti. Başkan Uğur, elini öptüğü Ayşe Sevinç’e Büyükşehir Belediyesi tarafından hediye edilen doğalgaz sobasını güle güle kullanmasını diledi.

BAŞKANA DUA ETTİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Susurluk’ta yaşayan Ayşe Sevinç’in (89) evine doğalgaz sobası bağlandı. BüyükAile Susurluk final etkinliği programının ardından Başkan Uğur, Ayşe teyzeyi evinde ziyaret etti. Yaşlı kadının elini öpüp halini hatırını soran Başkan Uğur, doğalgaz sobasını güle güle kullanması dileğinde bulunduğu Ayşe Sevinç’in hayır duasını aldı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından evine doğal gaz sobası takılan Ayşe Sevinç, Başkan Uğur’un kendisini evinde ziyaret etmesinden dolayı mutlu olduğunu belirtirken, yaşlı olduğu için soba kovası ile zorlandığını, ancak doğal gaz sobası ile bu çilesinin artık sona erdiğini söyleyip hem dua hem teşekkür etti.

Başkan Uğur’un Susurluk’taki yaşlı vatandaşın evine gerçekleştirdiği ziyarette kendisine Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu, Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İrfan Sarıgül ve Baski Genel Müdürü Mustafa Bayram eşlik etti.

Kaynak : balikesir.bel

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.