foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BÜYÜKŞEHİR’DEN HAŞERE İLE MÜCADELE

balıkesir
Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi temiz çevre ve sağlıklı toplum anlayışı ile il genelinde haşere ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmaları kapsamında havaların soğumasıyla birlikte kaynak tarama ve ergin sivrisineklerin konakladığı kanalizasyon hatlarında sisleme uygulaması yapılıyor.

Bu kapsamda yapılan sıcak sisleme çalışmaları ile ergin sivrisineklerin yaz sezonuna kadar konakladığı yağmur suyu kanalları ve kanalizasyon hatlarında yok edilmesi hedefleniyor. Haşere mücadele işi kapsamında il genelinde kanalizasyon hatlarında toplam 58 bin 797 adet sıcak sisleme uygulaması gerçekleştirildi. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen haşere ile mücadele çalışmaları aralıksız devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.