BÜYÜKŞEHİR'DEN ERDEK'E "BÜYÜK" YATIRIM! - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR’DEN ERDEK’E “BÜYÜK” YATIRIM!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından BASKİ Erdek İşletme Şefliği´ne araç takviyesi yapıldı.
BASKİ Genel Müdürlüğü´nce gönderilen son model kombine kanal açma aracı dün BASKİ Erdek İşletme Şefliği´ne teslim edildi.
Erdek´in en büyük sıkıntısı olan alt yapı sorunu nedeniyle sık sık tıkanan kanalların açılmasında kullanılacak, 2017 model son sistem kombine kanal açma aracı birçok donanıma sahip bulunuyor.

200 bar basınçla çalışan ve teknolojinin son sistemiyle donatılan kombine kanal temizleme aracı, tıkanan kanalları uyguladığı yüksek basınçla açıyor. Mutfak giderlerinden akan yağların oluşturduğu büyük yağ kitlelerinin ve köklerin tıkadığı kanalları hiç zorlanmadan açarak temizleyen kombine kanal açma aracı hizmet vermeye başlarken, alt yapısı zaten sıkıntılı bulunan Erdek´te eksikliği hissedilen bir araç olarak göze çarpıyordu.

İlçeye kazandırılan son model ve teknoloji kombine kanal açma aracında özel olarak eğitim verilen personel çalışacak.

Haber: Taygun Ertan

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.