foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BÜYÜKŞEHİR’DEN BANDIRMA’DA RAMAZAN ŞENLİĞİ

bandırma
Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Ramazan şenliklerinde Başkan Ahmet Edip Uğur, vatandaşlarla bir araya geldi. Şenlikler Grup Tillo’nun konseri ile başladı. Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen şenlikler kapsamında meydana standlar kurulurken, standlar çevre esnafa tahsis edildi. Şenlikler süresince müzik grupları, yerel sanatçılar sahne alacak ve yine etkinlikler kapsamında çeşitli animasyon ve eğlenceler düzenlenecek.

Ramazan şenliklerinin ilk etkinliğine Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırma Kaymakamı Günhar Yazar, kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri, çeşitli sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı. Grup Tillo’nun konseri ardından grup üyelerine teşekkür ederek çiçek takdim eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırmalıların Ramazan ayını kutladı. Başkan Uğur program ardından stantları gezerek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.