foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BÜYÜKŞEHİR’DEN 5 BİN KİŞİLİK AMFİTİYATRO

AMFI-TIYATRO (1)-27cf667c-7b27-4b1a-9f37-ae9519f495e1
Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı tarafından inşa edilen Burhaniye Taylıeli Amfitiyatro açılışa hazır hale getirildi. Körfez manzarasını kuş bakışı bir açıdan gören Amfitiyatro, Turistik bir bölge olan Burhaniye’nin turizminin gelişmesinde önemli rol oynayacak. Körfezin en büyük amfitiyatrosu olma özelliğinin yanı sıra modern ve bölgenin doğal yapısının bozulmadan yapılan amfitiyatro, körfezde bir ilk olarak cazibe merkezi olacak.

Yaklaşık 73 dönüm arsa alanı üzerinde yapılan ve 1311 m2 toplam inşaat alanına sahip olan amfitiyatro ayrıca 503 m2 de ticari alanı kapsıyor. Alışveriş yerleri, kafe ve restoran gibi sosyal donatı alanlarına sahip olan amfitiyatroya bağlı olarak mesire alanlarının yapımı da tamamlandı. 28 adet kamelya ve yürüyüş yollarının yapımının bittiği amfitiyatro ayrıca çocuk oyun gurupları ile de her yaştan insana hitap ediyor. 5 milyon 420 bin liraya mal olan amfitiyatro açılışa hazır hale getirildi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.