BÜYÜKŞEHİR'DE YENİ DOĞAN MİNİKLER UNUTULMUYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR’DE YENİ DOĞAN MİNİKLER UNUTULMUYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Beyaz Masa ekipleri Merhaba Bebek Projesi ile Balıkesir’de bebek sahibi olan aileleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu adına ziyaret ederek, bebek sahibi olan ailelerin heyecan ve sevinçlerini paylaşıyorlar.Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hareket eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesirlilere hizmetlerini her alanda aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden alınan günlük bilgiler doğrultusunda anne ve bebeğe ulaşan Beyaz Masa ekipleri vakit kaybetmeden vatandaşlarımızı ziyaret ediyor. Hastanede doğum yapan vatandaşlara aynı gün hastanede ulaşılamayınca evlerine giderek paketlerin ulaşımı sağlanıyor.

Vatandaşlarca büyük bir memnuniyet ile karşılanan ziyaretlerde ekipler aileye dahil olan küçük üyeler için hediye paketi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu imzalı bir de mektup iletiliyor.

Merhaba Bebek kutusunda; kız ve erkek bebekler için bebek takımı, ateş ölçer, tırnak makası, bebek çantası, anne ve aile için eğitici kitapçık yer alıyor. Balıkesir il genelinde uygulanan proje kapsamında 2018 yılında 15.000 yeni doğan bebeğe ulaşılması hedefleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.