BÜYÜKŞEHİR BİR TELEFON UZAĞINIZDA | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR BİR TELEFON UZAĞINIZDA

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi, bir telefon kadar uzaklıkta vatandaşların talep ve şikâyetlerini iletmelerini bekliyor. Belediye, Zabıta ve BASKİ işlemleri için de talepleri alan 444 40 10 numaralı çağrı merkezi vatandaşların bürokrasiye takılmadan taleplerini hızlıca iletmesini sağlayarak işlerin kontrolünü sağlıyor.

Vatandaşların taleplerini, şikâyetlerini ve belediyeyle olan işlemlerini bir telefonla çözüme kavuşturan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi personeli, 7 gün 24 saat görev başında 444 40 10 numaralı hattın ucunda aramalara cevap veriyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığına bağlı olarak hizmet veren Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi’nde vatandaşların istek ve şikâyetleri kayıt altına alınarak takibi gerçekleştiriliyor, işlerin yapılıp yapılmadığı kontrol edilerek tamamlanması sağlanıyor. Sosyal medya ve Whatsapp İhbar Hattı üzerinden gelen talepleri de cevaplandıran çağrı merkezi, vatandaşlara sorunların çözümünde yol göstericilik yaparak ilgili mercilere iletiyor. 2019 yılında 102 bin 914 çağrıya cevap vererek vatandaşların taleplerinin yerine ulaşmasını sağlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi sayesinde işlemler bürokrasiye takılmadan hızlıca yerine getirildi.

TALEP VE ŞİKÂYETLER İÇİN 444 40 10

Belediye, Zabıta ve BASKİ ile olan işlemleri tek numarada birleştiren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 444 40 10 numaralı çağrı merkezi hattından vatandaşlar; cenaze nakil aracı, psikolojik danışma, evde bakım hizmeti, ağaç kesim-budama, ağaç dikimi, dere temizliği, mezarlık bakım ve temizliği, sokak hayvanlarına kulübe ve mama, ruhsat işlemleri, atık pil ve yağ toplama, geri dönüşüm kutusu gibi birçok talepte bulunabiliyorlar. Ayrıca kötü koku, kanalizasyon ve gürültü kirliliği gibi konularda da şikâyetlerini iletebiliyorlar.

BELEDİYEYİ VATANDAŞLARIN AYAĞINA GETİRİYOR

Vatandaşların belediye işlerinde bürokrasi engeline takılmadan daha çabuk geri dönüş alabilmesini sağlamak için gece gündüz çalışan çağrı merkezi, aldığı taleplere ürettiği çözümler ile belediyeyi vatandaşların ayaklarına getirerek taleplerinin hızlıca yerine getirilmesini sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.