Büyükşehir Belediyespor Yeşil Bayramiçspor engelini rahat aştı. | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Büyükşehir Belediyespor Yeşil Bayramiçspor engelini rahat aştı.

Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Yeşil Bayramiçspor engelini rahat aştı.

Maça Ivana Nesovic-Jana Matiasovska – Ayşe Kılıç – Kübra Kegan – Ayşe Gürel – Deniz Şurgun ve Bahanur (L) ile tutuk başlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ilk teknik molaya 8-7 önde girmeyi başardı. Teknik mola dönüşü Ivana ve Jana’nın etkili oyunuyla maça ağırlığını koyan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ikinci teknik molaya 16-10 önde girdi ve setin sonunda da etkisini devam ettirerek ilk seti 25-14 kazandı.

İkinci sete iyi başlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor 8-4 önde girdiği ilk teknik mola dönüşü direnç gösteren bir Yeşil Bayramiçspor ile karşılaştı. Merve Ateş ve Ceren Navruz ile etkili olan Bayramiç Temsilcisi ikinci teknik molaya 15-16 önde girdi. İkinci setin son bölümünde etkili olan Ivana Nesovic’in hücumlarıyla setin sonunu iyi getiren Balıkesir Büyükşehir Belediyespor bu seti 25-20 alarak setlerde durumu 2-0’a getirdi.

Üçüncü sette libero, pasör ve orta oyuncu değişiklikleriyle başlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ilk teknik molaya 7-8 geride girmesine rağmen seyircisinin de desteğiyle ikinci teknik molaya 16-13 önde girdi ve seti 25-14 alarak 3-0’lık skorla 3 puanı hanesine yazdırdı.

Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu’nu dolduran taraftarlara teşekkür eden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkan’ı Yusuf Hocaoğlu “Play-off’lar öncesinde takımımızın gösterdiği performanstan memnunuz. Voleybol Şube Sorumlusu arkadaşlarımızla lige çıkmak için elimizden geleni yapıyoruz. Oyuncularımız da bunun farkında. Balıkesir’i voleybolda marka şehir yapmak istiyoruz. Bu konuda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Edip Uğur’a da destekleri için çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şıbe Sorumlusu Hakan Arda galibiyetten dolayı memnun olduğunu belirterek ” Kurtdereli Spor Salonu’nu dolduran taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Onların bu son haftalardaki desteklerini Playoff’larda da hissedeceğiz. Yoğun bir maç trafiğine giriyoruz. Balıkesir’de kalan 4 maçımızda da desteklerini bekliyoruz” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı 10 Şubat Çarşamba günü İzmir’de Arkasspor ile karşılaşacak.

Bir önceki yazımız olan Milli basketbolcuya destek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.