BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDE BAŞKANLIK ÇOCUKLARDA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE BAŞKANLIK ÇOCUKLARDA

Paylaş
 
google haberlerde takip et

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında dün Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamına Albay Cafer Tayyar Oğuz Ortaokulu 6/A Sınıfı öğrencisi Yunus Emre Kaya oturdu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cemal Kocataş tarafından karşılanan Başkan Yunus Emre Kaya ilk olarak tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Temsili Başkan Yunus Emre Kaya, daha sonrasında Fen İşleri Daire Başkanı Ayhan Arık’ı arayarak, okulunun bahçesindeki basketbol sahasının çizgilerinin yenilenmesi talimatını verdi. Başkan Ayhan Arık konu ile ilgili çalışmaların hemen başlatılacağını söyleyerek ekiplere ilgili ekiplerin hemen okulda çalışmalarına başlayacağı bilgisini verdi.

Bu anlamlı günde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamına oturan Yunus Emre Kaya’yı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Cengiz, Okul Müdürü Muhammet Dalkıran, yine aynı okuldan 6/B sınıfı öğrencileri Ekin Beyza Güngören ve Zeynep Sena Bilgel yalnız bırakmadılar.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.