BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ, BALIKESİRSPOR'U MAKAMINDA AĞIRLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ, BALIKESİRSPOR’U MAKAMINDA AĞIRLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesirspor’un yeni Başkanı Kadir Dağlı ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Dağlı, Başkan Yılmaz’a üzerinde isminin yazılı olduğu 10 numaralı forma hediye etti.

Balıkesirspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Dağlı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.  Hoş sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Yılmaz ile fikir alışverişinde bulunan yönetim önümüzdeki sezonda gerçekleştirmek istedikleri hedefleri iletti. Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Yılmaz, Balıkesirspor’un yeni başkanı Kadir Dağlı’ya ve yeni yönetime başarılar dileyerek, Balıkesirspor’un her şeyin en iyisini hak ettiğini belirtti.

Balıkesirspor Kulübü Başkanı Kadir Dağlı, ziyaret sonunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a ve Başkan Vekili Yasin Sağay’a üzerinde isimlerinin yazılı olduğu 10 numara forma hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.