BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un düzenlediği Balıkesir’deki basın toplantısına bütün ilçelerdeki gazeteciler katıldı. Başkan Ahmet Edip Uğur yaptıkları çalışmaları anlattı.

ALO 153 

Alo 153’ün işlevlerinden bahseden Ahmet Edip Uğur, Beyaz Masa ile ilgili bilgiler verdi.

“Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine en hızlı ve en etkili bir şekilde cevap verebilmek amacıyla kurulan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İletişim Merkezi’ne ALO 153’ü tuşlayarak veya 444 40 10 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

İletişim Merkezi, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Belediyemiz ile ilgili işlemlerinizi, İletişim Merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Belediyenin görev ve yetki alanına giren her konudaki istek ve şikayetlerinizi de, yine İletişim Merkezimizi arayarak iletebilirsiniz.

Vatandaşlarla yapılan tüm görüşmelerin, hizmet kalite standartları ve iletişim güvenliği nedeniyle kayıt altına alındığı İletişim Merkezinde, her işlem mutlaka sonuçlandırılmakta, süreçler ve sonuçlar hakkında ilgililer bilgilendirilmektedir.”

DSC_7620

DSC_7630

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.