BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AKIN'IN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AKIN’IN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

Paylaş
 

BALIKESİRİMİZİ DAHA YAŞANIR BİR ŞEHİR YAPACAĞIZ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ın 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle yaptığı açıklama yaptı. Ahmet Akın açıklamasında şunları ifade etti:

“Hiç kimsenin rengi, milliyeti, dili, mezhebi ya da cinsiyeti onu diğerlerinden daha değerli yapmaz, ancak ve ancak farklı kılar. İnsan ancak ve ancak sadece insan olduğu için değerlidir.  Bu anlayışı kendime ilke edinmiş biri olarak, Balıkesirli hemşehrilerime kimseyi ayırmadan, herkesi kucaklayarak, ötekileştirmeden hizmet etmeye gönül verdim. Benim başkanlığımda gönülleri kırarak değil gönülleri fethederek insanlarımıza hizmet edeceğiz. Balıkesir’de yaşayan herkes insan odaklı belediyecilik anlayışıyla, eşit hizmet alacak.
Katılımcı anlayışla, hemşehrilerimin görüşlerini alarak, sorunlarını ve taleplerini dikkate alarak, dertlerine derman olmak için projelerimizle Balıkesirimizi kalkındıracağız. Balıkesirimizi daha yaşanır bir şehir yapacağız. Herkesin imrenerek yaşamak istediği bir Balıkesir için hazırız. Bu duygu ve düşüncelerle 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Gününü kutlarım.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.