foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BÜYÜKŞEHİR 25 BİN BEBEĞE MERHABA DEDİ

balıkesir
Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un talimatıyla 2014 yılında hayata geçirilen Merhaba Bebek Projesi hız kesmeden devam ediyor. Balıkesir il genelinde bebek sahibi olan ailelerin heyecan ve sevinçlerine ortak olan Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yanında yeralıyor. Bazı ziyaretlerde Başkan Uğur’da yeralırken vatandaşların mutluluklarını paylaştı.

Yenidoğan bebek ziyaretleri, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa ekiplerince yapılırken, Balıkesir merkez ve 20 ilçede her yenidoğan bebeğe titizlikle hazırlanan paketler güler yüzlü personelimiz ile aynı titizlikle ailelere ulaştırılıyor. Büyükşehir Belediyesi ekiplerini yüz yüze karşılarında gören aileler de memnuniyetlerini dile getiriyor.

Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanmış hediye paketlerini hastanede doğum yapan vatandaşlarımıza aynı gün ulaştıran Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa ekipleri, hastanede ulaşılamayan aileler için de ev ziyaretleri düzenleyerek paketlerin ulaşımını sağlıyor. Ve her yeni doğan bebeğe merhaba diyor.

2014 yılından bugüne kadar devam eden Merhaba Bebek Projesi ile yaklaşık 25 bin bebek ve ailesi ziyaret edildi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.