foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BURSA HİPODROMU’NDA ALTINOLUK KOŞUSU

altinoluk_kosusu-4-1392x928
Paylaş
 

Türkiye Jokey Kulübü’nün Edremit’in ünlü tatil merkezi Altınoluk Mahallesi’nin adını verdiği “Altınoluk Koşusu” Bursa Hipodromu’nda yapıldı. Yarışın birincilik kupası Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş tarafından verildi.

Edremit’in ünlü tatil merkezi Altınoluk Mahallesi’nin adını taşıyan “Altınoluk Koşusu” Türkiye Jokey Kulübü tarafından 2016 yılından sonra bu yılda (2017 yılı) yarış programının içerisinde yer aldı. TJK’nın Altınoluk Koşusu önceki gün Bursa Osmangazi Hipodromu’nda koşuldu. Türkiye Jokey Kulübü’nün davetlisi olarak Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka adına Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Belediye Meclis Üyeleri Coşkun Taşkın, Musa Karaasalan ve Fahri Yaşar yarışları hipodromda takip etti. Bursa Osmangazi Hipodrom Müdürü Devrim Evcim, Türkiye Jokey Kulübü’nün 2017 yılı yarış programındaki Altınoluk Koşusu’nun Bursa yarışlarında günün 6. Koşusu, 6’lı ganyanın ise 4. ayağı olarak gerçekleştirildiğini söyledi. Altınoluk Koşusu’nu 5 numara ile yarışan Adil Mert Kaya’nın sahibi olduğu ve jokey Kadir Tokaçoğlu’nun idaresinde ki “The World Is Yours” isimli at kazandı. Yarışın birincisi “The World Is Yours”un sahibi adına Haluk Öner’e birincilik kupası Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş tarafından verildi. Ertaş, yarışa Altınoluk isminin verilmesi nedeniyle Hipodrom Müdürü Devrim Evcim ve Türkiye Jokey Kulübü yetkililerine teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.