BURHANİYELİLER SAĞLIKLI YAŞAM İLE BULUŞUYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BURHANİYELİLER SAĞLIKLI YAŞAM İLE BULUŞUYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Burhaniye Belediyesi, Burhaniyelileri sağlık yaşam ile buluşturmak için spor alanları oluşturmaya ve bu anlamda yatırım yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda 3 yılda toplamda 23 adet spor alanını Burhaniye’ye kazandıran Belediye kentlilere ücretsiz spor imkanı sunuyor.

Burhaniye Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile sağlıklı yaşam adına sürdürdüğü çalışmalar halk tarafından büyük bir ilgili karşılanırken kentin değişik yerlerinde oluşturulan spor alanları da takdir topluyor. Bu kapsamda Burhaniye’nin birçok mahallesine toplamda 23 spor alanı oluşturan Burhaniye Belediyesi, ilçedeki park ve sosyal yaşam alanlarının sayısını her geçen gün artırarak modern ve daha yaşanabilir bir kent olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

SÖZÜMÜZÜ TUTARAK HER MAHALLEMİZE SPOR ALANLARI OLUŞTURUYORUZ

Sporun insan hayatındaki önemine vurgu yaparak Burhaniye Belediyesi olarak bu konuda birçok çalışmayı sürdürüyoruz diyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal söz verdiğimiz gibi mahallelerimize spor alanları yapmaya devam ediyoruz dedi. Hemşerilerimize egzersiz alanları kazandırarak onları spora teşvik etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “3 yılda Burhaniye’mizin çeşitli mahallelerine 23 adet spor alanı oluşturduk. Bu alanların içinde fitness aletlerinin yanı sıra uygun mahallelerimizde basketbol sahaları yaptık. Ayrıca Burhaniye Engelleri Aşıyor Projesi kapsamında Ören Mahallemizde yeni iki adet tenis kortu inşa ederek basketbol sahasını revize ettik. Şimdi Bahçelievler mahallemizde 6 dönüm arazi üzerinde düzenlediğimiz yeni park alanında halı saha inşası yapıyoruz. Ayrıca Büyükşehir Belediyemizin ilçemizin 5 farklı mahallesinde yaptığı parklarda basketbol sahaları yer alıyor. Halkımızın sağlığı için ve spor alışkanlığını geliştirme adına sürdürdüğümüz çalışmalar devam etmekte olup ihtiyaca göre bu alanların çoğaltılmasına devam edeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.