BURHANİYE BELEDİYESİ ZEYTİNYAĞLARI TÜKETİCİYLE BULUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BURHANİYE BELEDİYESİ ZEYTİNYAĞLARI TÜKETİCİYLE BULUŞTU

Paylaş
 

Körfezin en büyük zeytin üreticilerinden bir tanesi olan Burhaniye Belediyesi, kendi ismi ile satışa sunduğu zeytinyağlarını, Antalya’da yapılan Yöresel Ürünler Fuarında(YÖREX) görücüye çıkardı.
Büyükşehir yasası ile birlikte Köy Muhtarlıklarından Burhaniye Belediyesine geçen zeytinliklerden elde edilen zeytinyağlarını markalaştıran Burhaniye Belediyesi, ambalajlı zeytinyağlarını YÖREX’te tanıtımını ve satışını yapıyor. Belediye güvencesi ile “Sofralarınıza Sızıyoruz” diyerek 1 yıl önce yola çıkan Burhaniye Belediyesi, zeytinyağlarını altın madalya ile de taçlandırarak kalitesini ortaya koydu. 26-30 Ekim 2016 tarihleri arasında 5 gün sürecek Yöresel Ürünler Fuarında da yerini alan Burhaniye Belediyesi Zeytinyağları katılımcılar tarafından büyük ilgi ile karşılanıyor. Burhaniye Belediyesi tarafından zeytinyağının aromasının yüksek olması için erken hasat edilen zeytinlerden elde edilen, erken hasat, soğuk sıkım, sızma zeytinyağları Antalya’da büyük ilgi görüyor. Fuara tanıtım için katılan Burhaniye Belediyesi Tarımsal İşler Müdürlüğü ilgiden memnun olduklarını söylerlerken Burhaniye Belediyesi’nin zeytinyağlarının yanı sıra Belediyenin zeytinyağı sabunlarını da tanıttıklarını belirttiler.
TOBB BAŞKANI’NDAN ZİYARET
26 Ekim Çarşamba günü kapılarını ziyaretçilere açan YÖREX’te yerini alan Burhaniye Belediyesi’nin standını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ziyaret etti. Burhaniye Belediyesi standına ilgi gösteren Hisarcıklıoğlu Belediye zeytinyağları hakkında da geniş bilgi alarak fuarın hayırlı uğurlu geçmesini diledi. Burhaniye Belediyesi zeytinyağları standı katılımcılardan yoğun ilgi ile karşılanırken Burhaniye Belediyesi Meclis üyesi İsmail Çancı da standa yaptığı ziyaret ile desteklerini sundu.

Bir önceki yazımız olan DURSUNBEY'E YENİ TOKİ İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.