foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BURHANİYE BELEDİYESİ YÖREX’TE

BURHANİYE BELEDİYESİ
Paylaş
 

Bu yıl 13-17 Eylül tarihleri arasında Antalya’da 8.’si düzenlenen YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı’nda Burhaniye Belediyesi de yerini aldı.
ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde bu yıl 8.’si düzenlenen YÖREX Fuarı’na, Burhaniye Belediyesi de katılarak Burhaniye’nin tanıtımı için yerini aldı. Körfezin en büyük zeytin üreticilerinden bir tanesi olan Burhaniye Belediyesi, kendi ismi ile satışa sunduğu zeytinyağlarını, Antalya’da yapılan Yöresel Ürünler Fuarında(YÖREX) görücüye çıkardı. Zeytinyağlarının yanı sıra Burhaniye’yi tanıtıcı broşür, CD ve benzeri ürünlerin de dağıtımını yapan Burhaniye Belediyesi elemanları fuarın ilk gününde katılımcının yoğun olduğunu belirttiler.

Büyükşehir yasası ile birlikte Köy Muhtarlıklarından Burhaniye Belediyesine geçen zeytinliklerden elde edilen zeytinyağlarını markalaştıran Burhaniye Belediyesi, ambalajlı zeytinyağlarının YÖREX’te tanıtımını ve satışını yapıyor. Belediye güvencesi ile “Sofralarınıza Sızıyoruz” diyerek yola çıkan Burhaniye Belediyesi, 13-17 Eylül 2017 tarihleri arasında 5 gün sürecek Yöresel Ürünler Fuarında boy gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.