BU MİLLET ALNINDAN ÖPÜLESİ BİR MİLLETTİR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BU MİLLET ALNINDAN ÖPÜLESİ BİR MİLLETTİR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada 15 Temmuz gecesine değinerek, “O gece aslında bir millet ayağa kalkmıştır, hiçbir ayrım yapmaksızın ayağa kalkmıştır. Vücudunu kurşunlara, tanklara, bombalara siper etmiştir. 15 yaşından 75 yaşına kadar, kadınıyla erkeğiyle siper etmiştir. Öyle zannediyorum ki dünyada da bunun benzeri pek yoktur” dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’nın da hazır bulunduğu kabulde Cumhurbaşkanı Erdoğan TBB yönetim kurulu üyeleri ve baro başkanlarından oluşan heyet üyelerine hitaben bir konuşma yaptı.
Türkiye Barolar Birliği’nin, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensupları tarafından 15 Temmuz’da başlatılan darbe girişimi karşısında demokrasinin, özgürlüklerin, hukukun üstünlüğünün yanında yer aldığına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Dayanışma için, 15 Temmuz’da savaş uçaklarının bombalı saldırısına maruz kalan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni, Gölbaşı Özel Harekât Merkezi’ni ve bugün de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni ziyaret eden Türkiye Barolar Birliği yönetimine şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum” dedi.
Kaynak: Cumhurbaşkanlığı

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.