BU MAKAMLAR ANCAK VE ANCAK HALKIMIZA HİZMET MAKAMIDIR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BU MAKAMLAR ANCAK VE ANCAK HALKIMIZA HİZMET MAKAMIDIR

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Vali Yazıcı göreve geldiği günden bu yana esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinlemeye ve bu doğrultuda çözümler üretmeye devam ediyor. Vali Yazıcı’nın esnaf gezisinde durağı Kepsut ilçesi oldu.
Kepsut Perşembe pazarını ziyaret eden Vali Yazıcı, pazarcılara hayırlı işler dileyip kolay gelsin dileklerinde bulundu.
Balıkesir genelinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederken pazaryeri ziyaretlerini de ihmal etmediklerinin altını çizen Vali Yazıcı, “Esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Esnafımız toplumun birlik ve beraberliğimizin teminatıdır. “dedi.
VAZİFE OLARAK KABUL EDİYORUM
Vatandaşlarla ve esnaflarla kucaklaşmanın ve onların sorunlarını dinlemenin kendilerini asla yormayacağını ifade eden Vali Yazıcı, “Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek amacıyla esnafımızla bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Devlet olarak halkımızın yanındayız. Görevimiz halkımıza hizmet. Esnaflarımızı gezerek tanışma fırsatı bulduk. Bundan sonraki günlerde de vatandaşların içerisinde olmaya devam ederek, sorunlarını yerinde görüp, incelemeyi vazife olarak kabul ediyorum. Devletin temsilcisi olarak vatandaşın bize gelmesini beklemeden biz, vatandaşın ayağına geleceğiz. Tüm esnafımız bizim için değerlidir. Esnaflarımızın hepsine hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum.” dedi.
KEPSUT, DOĞAL GÜZELLİKLERİ VE TARİHİ DEĞERİYLE ÖNEM TAŞIYOR
Esnaflarla dertleşen ve onların sıkıntılarını dinleyen Vali Yazıcı, “Kepsut ilçemiz kendine münhasır özellikleriyle daima ön plana çıkmıştır. Geçmişten gelen değerlerimizi gelecek nesillere aktarmada son derece başarılı olmuşlardır. Gelenek ve göreneklerine bağlı ilçe halkımızı bu özelliklerinden dolayı kutluyorum.  Kepsut, doğal güzellikleriyle olduğu kadar tarihî değeriyle de önem taşır. Organik tarım, ekolojik yaşam ve tatil olgularının bir potada eriyip sunulduğu tarzda bir yaklaşım ile yılın 12 ayını değerlendirebileceği bir coğrafyada bulunması Kepsut’un görülmeyen, fark edilmeyen, keşfedilmemiş bir zenginliğidir. Vefalı Yurt Kepsut sıcak bir ortam sunuyor. Herkesi Kepsut’un tarihi, yeşili, suyu, seyir tepesi, Türkiye’nin ilk ziraat okulu ve organik bahçeleri ile buluşmaya bekliyoruz.” dedi.
SİZİN İSTEĞİNİZ, BİZİM GÖREVİMİZ
Karşılaştığı ilgi ve sevgiden dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Vali Yazıcı, “Vatandaşlarımızla iç içe olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Bu makamlar ancak ve ancak halkımıza hizmet makamıdır. Hemşehrilerimize hizmet etmek için buralardayız. Vatandaştan, esnaftan gelen talep ve istekler bizler için son derece önemli. Sizin isteğiniz, bizim görevimiz. Bu ziyaretle sıkıntılarınızı paylaşmak ve varsa taleplerinizi dinlemek için buradayız. Biz, devletin üzerine düşen bütün hizmetleri vatandaşlarımıza götürmenin çabası içerisindeyiz.” şeklinde konuştu.
ESNAFTAN TEŞEKKÜR
Kepsut esnafı kendilerini ziyaret eden Vali Yazıcı’ya işyerlerinde çay ikramında bulundular. Vali Ersin Yazıcı’yı ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan ötürü ise Vali Yazıcı’ya teşekkür ettiler.
Pazar esnafını ziyareti sırasında Vali Yazıcı’ya, Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı ile Kepsut Belediye Başkan Vekili İbrahim Özdemir eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.