BU FOTOĞRAF MAZİDE Mİ KALDI?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırmaspor taraftarları arasında sağlanan barış fotoğraflarda kaldı. Tribün liderlerinden Fatih Mercan gazetemize yaptığı açıklamada “Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş ile yaptığımız görüşmede taraftarlar arasında birlikteliğin Bandırmaspor taraftalar derneği eski başkanı Yüksel Koç’un dernek yönetiminden istifa etmesi sağlanacağını dile getirdik. Bu gelişmelerden sonra Yüksel Koç Dernek yönetimine istifasını sundu ve bunu kendisine ait facebok hesabından kamuoyuna duyurdu. Ancak Başkanlığını Mustafa Diler’in yaptığı Bandırmaspor Taraftalar Derneği Yönetim Kurulu Yüksel Koç’un istifasını kabul etmedi.

Yüksel Koç’un istifasının istendiği bu görüşmede dernek başkanı Mustafa Diler’de vardı. Toplantı sonrasında verilen sözler toplantı sonrasında unutuldu. Kimlerin taraftar arasında birlik ve beraberlikten yana olup olmadığını açıkça ortaya koyuldu” dedi.

-Bu sürece nasıl gelindi?

Yüksel Koç’un dernek yönetim kurulu üyeliğinden neden istifasını istediklerine değinen Mercan “Kendisi dernek olağan genel kurulunu üyelerden kaçırarak yaptı. Genel kurul sonrasında bizleri arayarak Bora Öziş’inde aralarında bulunduğu isimlerin Belediye Başkanı Dursun Mirza tarafından onay görmediğini söyledi. Bu gelişmelerden sonra taraftarlar arasında kopukluk başladı” dedi.

-Dernek genel kurula gidecek mi?

Taraftarlar arasında yaşanan kopukluğun giderilmesine yönelik Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş’ın girişimlerini olumlu karşıladıklarını açıklayan Mercan “ Kendisiyle yaptığımız görüşmelerde Derneğin oluşturulacak yeni yönetim kurulu listesine önerdikleri isimlerin belediye başkanı Dursun Mirza tarafından neden onay görmediğini sorduk. Oda böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Bunun üzerine kendisi taraftar gruplarıyla bir toplantı yaptı. Bu toplantıda Yüksel Koç’un Dernek’in yeni oluşturulan yönetim kurulu üyeliğinden istifasını sunması ve yeni üyelik yolu açık olmak üzere derneğin tekrar olağanüstü genel kurula gitmesi halinde taraftarlar arasında birlikteliğin sağlanacağını dile getirdik ve toplantıda bu yönde karar alındı. Bu toplantıda Dernek başkanı Mustafa Diler’de vardı. Ancak toplantıda alınan kararların hiç biri yerine getirilmedi” ifadelerini kullandı.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU FOTOĞRAF MAZİDE Mİ KALDI?

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x