BU DEVLET HİÇBİR ŞEHİDİNİN VE GAZİSİNİN KANINI YER BIRAKMAZ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BU DEVLET HİÇBİR ŞEHİDİNİN VE GAZİSİNİN KANINI YER BIRAKMAZ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Gaziantep’te düzenlenen, “Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingi”nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Terör örgütlerini kullanarak bu ülkeyi, bu milleti dize getirebileceklerini sananlar, yarın kendi ellerinde patlayacak bir bombanın pimini çektiklerini bilmelidirler” dedi.

“Antep, Gaziantep, şehitler diyarı, kahramanlar diyarı, yiğitler diyarı Gaziantep, kardeşliğin şehri Gaziantep” sözleriyle konuşmasına başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm vatandaşları selamladı.

Gaziantep’e taziye ziyareti için geldiğini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “20 Ağustos Cumartesi günü Gaziantep terörün en alçak yüzüne maruz kaldı. Terör 14 yaşında bir çocuğu intihar bombacısı olarak kullanıp Akdere Mahalle’mizdeki bir kına gecesinde adeta kan akıttı, canlar aldı” dedi. Saldırıda 34’ü çocuk 54 vatandaşın hayatını kaybettiğini, 44’ü çocuk 94 vatandaşın da yaralandığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Saldırı öylesine vahşiydi ki hala kimliği tespit edilemeyen mevtalarımız var” diye konuştu.

Kaynak: Cumhurbaşkanlığı

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.