BTT ŞOFÖRLERİ "GÜVENLİ SÜRÜŞ KURALLARI EĞİTİMİ"NE KATILDI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BTT ŞOFÖRLERİ “GÜVENLİ SÜRÜŞ KURALLARI EĞİTİMİ”NE KATILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma AŞ. (BTT) şoförleri, İçişleri Bakanlığının “Karayolu Trafik Güvenliği Uygulama Politikası” kapsamında gerçekleştirilen “Güvenli Sürüş Kuralları Eğitimi”ne katıldı.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünün talimatları doğrultusunda 2017 yılı içerisinde uygulamaya konan “Karayolları Trafik Güvenliği Uygulama Politikası” kapsamında trafik güvenliğinin sağlanmasına yönelik yürütülen projeli eğitim faaliyetleri devam ediyor. Bu kapsamda; devamlı olarak trafik ortamında bulunması dolayısıyla kazaya karışma riski yüksek olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki Balıkesir Toplu Taşıma AŞ. (BTT) şoförleri, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Güvenli Sürüş Kuralları Eğitimi”ne katıldı.

Karayolu trafik güvenliğinin sağlanması, ülke genelindeki trafik kazaları neticesinde ortaya çıkan can kaybı ve yaralanmaların en aza indirilmesi amacıyla verilen eğitim, Emniyet Müdürlüğü Spor ve Eğitim Kompleksi Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi. Sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek gerçekleştirilen eğitimlere 20 BTT şoförü katıldı.

Bir önceki yazımız olan "CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN HEDEFİMİZ KÜRESEL ÜRETİME ÖNCÜLÜK ETMEK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.