BSO Başkanı Uğur: Türkiye’nin geleceği bu paketin içinde

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Sanayi Odası (BSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı 64. hükümetin “Acil Eylem Planı” nın, Türkiye’nin hızlı kalkınmasını ve 2023 hedeflerine doğru daha isabetli yol almasını sağlayacağını söyledi. Her kesimi gözeten planın içinde tedbirlerin başarıyla uygulanacağına inandığını belirten Uğur, “Bu paket başarıyla uygulandığında yatırımların önü açılacak, üretim artacak, esnaf ve sanatkar büyük avantajlar elde edecek. Paket, dengeli ve rasyonal maddeler içeriyor. Baktığımızda her kesimin büyük kazanımlar elde edeceği, güven duygusunu pekiştireceğini umuyorum” dedi.
Zaman planlaması
Planlamalarda “zaman” kategorilerinin ciddiyeti ortaya koyduğunu ifade eden BSO Başkan İsmail Uğur, Başbakan Davutoğlu’nun açıkladığı, “Acil Eylem Planı” nın her kesimi ikna edecek makul içeriğe sahip olduğunu söyledi. Uğur, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Yeni iş kurmak isteyenlere ve esnafa faizsiz kredi verilmesi, çiftçi için gübre ve yemde KDV’nin tamamen kaldırılması gibi başta konular var. Sanayinin büyümesi, üretiminin artması ancak böyle olabilir. İyi niyetle hazırlanmış bu program, dar gelirliyi gözetiyor. Türkiye’nin kaybettiği 2 yılı geri kazandıracak projeler var. Türkiye’nin kalkınmasına ivme kazandıracak, moral verecek bu paketin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Ceviz fidanı satışları Bandırma'da arttı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BSO Başkanı Uğur: Türkiye’nin geleceği bu paketin içinde

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x