Bölgesel Yağlardan Kurtulmak İçin Geliştirilmiş Soğuk Lipoliz CoolClinic'te! | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Bölgesel Yağlardan Kurtulmak İçin Geliştirilmiş Soğuk Lipoliz CoolClinic’te!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Medikal alanında da sık sık teknoloji gelişmeleriyle karşılaşılmaktadır. Teknolojideki her bir gelişim medikal alanı da vuruyor ve dolaylı olarak estetik alanında da gelişmelere rastlanıyor. Siz de bölgesel yağlardan, fazla kilolardan ve selülitten şikayetçiyseniz eğer acısız, ağrısız olarak soğuk lipoliz uygulamasına başvurabilirsiniz. Alanında uzman olan CoolClinic ile görüşmeler yaptık ve nedir bu uygulama, ne işe yarar, uygulama alanlar nelerdir vs. gibi çok sorunuza cevaplar aldık. İşte bütün detaylar…

Soğuk Lipoliz Nedir?

Bölgesel yağlarınızdan kurtulmak ya da lokal zayıflama olarak da bilinen soğuk lipoliz uygulaması, fofatidil aside başvurularak yapılan bir uygulamadır. Çok farklı maddelere de başvurulmaktadır ancak yapılan bütün araştırmalar gösteriyor ki kullanılan hiçbir malzeme vücut için zararlı değildir. Hem saf maddelerdir hem de etkililerdir. Bu işlemler sırasında tüm bunların yanı sıra kullanılan ajan madde de önemlidir. Bu madde genellikle kan akışını hızlandırır kimi zaman ise dokulara canlılık verir ve onların canlı kalmalarını sağlar. Tabi kullanılacak olan maddenin kullanım miktarı da önemlidir ki bu da kullanılacak olan kişiye göre değişmektedir. Hastaların durumu, bölgedeki sarkıklık miktarı vs. bunların her birine göre kullanılacak maddenin miktarı değişecektir. Her şey düzgün ve uygun şekilde seçilirse alınacak olan sonuçlar büyük oranda artacaktır.

Lipolize Neden Başvurulur?

Vücutta yağlanma başladıkça şekilsizlikler de ortaya çıkmaktadır. Selülit, fazla yağ, bölgesel kilolar, göz çevresinde yağlanmalar gibi durumlarda lipoterapiye başvurulmaktadır. Ayrıca göz çevresinde var olan torbalanmalar durumunda da soğuk lipoliz yöntemine başvurulmaktadır. Şekil bozukluklarının giderilmesinde de aynı şekilde soğuk lipoliz kullanılır ve bu uygulama, her birinde fazla etkilidir.

Soğuk Lipoliz Tedavi Alanları

Soğuk lipoliz uygulamasının tedavi alanlarına baktığımızda karşımıza ilk olarak fazla yağlar çıkmaktadır ki bu yağların varlığında bu uygulama ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşım sağlanabilmektedir. Uygulama ayrıca dengeli beslenme ve egzersizler ile desteklenirse etkiler daha uzun süreli olarak görülecektir. Uygulama, yağ almanın çok zor olduğu koltuk altı bölgesinde, kol, karın, bacak, bel ve baldır gibi bölgelerde yoğun kullanıma sahiptir ve her birinde istenilen sonuca hızlıca ulaşılabilmektedir.

Eğer bölgesel yağlarınızdan şikayetçiyseniz ya da selülit gibi problemleriniz varsa ve bunlardan kurtulabilmek için acısız, ağrısız ve kalıcı yöntem arıyorsanız https://www.coolclinic.com.tr/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve uygulama hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İsterseniz bizlerle iletişime geçerek uzmanlarımızdan da direkt destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.