"Bizim İçin En Büyük Öncelik, FETÖ'nün Elebaşının Ülkemize En Kısa Zamanda İadesidir" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

“Bizim İçin En Büyük Öncelik, FETÖ’nün Elebaşının Ülkemize En Kısa Zamanda İadesidir”

Paylaş
 

“Bizim İçin En Büyük Öncelik, FETÖ’nün Elebaşının Ülkemize En Kısa Zamanda İadesidir”

ABD Başkan Yardımcısı Biden ile ortak basın toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben milletimle iftihar ediyorum, milletimle gurur duyuyorum. FETÖ’nün elinde F-16’lar vardı, helikopterler vardı, tanklar vardı, toplar vardı, fakat benim milletimin elinde sadece bayrağı vardı ve o bayrağıyla beraber tankların üzerine yürüyerek bu darbe girişimini püskürttü” dedi.

ABD Başkan Yardımcısı Biden’ı bu yıl ikinci kez Türkiye’de misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Çok farklı bir zeminde, farklı bir zamanda bu ağırlamayı yapmış olmaktan dolayı duyduğum üzüntüyü de ifade etmek istiyorum, çok daha farklı normal şartlarda keşke bu görüşmeyi yapabilseydik” dedi.

15 Temmuz akşamı askeri üniforma giymiş Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının gerçekleştirme gayreti içerisinde olduğu; ancak başaramadığı darbe girişiminin, millet tarafından farklı bir direnişle püskürtüldüğünü belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben milletimle iftihar ediyorum, milletimle gurur duyuyorum. FETÖ’nün elinde F-16’lar vardı, helikopterler vardı, tanklar vardı, toplar vardı, fakat benim milletimin elinde, benim vatandaşımın elinde sadece bayrağı vardı ve o bayrağıyla beraber tankların üzerine yürüyor ve yüreğini inancıyla bütünleştirmek suretiyle de 12 saat gibi kısa bir zaman içerisinde bu darbe girişimini püskürtüyordu” diye konuştu.

Kaynak Cumhurbaşkanlığı

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.