BİRLİK’TEN ÇIKAR’A ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanvekili Necdet Erkan’dan Bandırma Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeliğine seçilen Bandırma Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Şerafettin Çıkar’ı makamında ziyaret edip görevinde başarılar diledi. Ziyarete Bandırma Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hayri Özden, Bakkallar Odası Başkanı Ömer Metin ve Madenişler Odası Başkanı Karani Dinçer’de eşlik etti.
-Esnaf camiası hayatın içindedir
Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanvekili Necdet Erkan, kentlerin öncelikli sorunlarının tespiti ve çözümü konusunda katılımcı mekanizmaların ülkemizdeki en güçlü aracı olan kent konseylerinin rolü her geçen gün arttığını söyledi. Erkan, toplumun tüm kesimlerinin kent yaşamına koyduğu katkılar nedeniyle, kent konseylerinin gelişmesi için elinden gelen gayreti göstermesi gerektiğini söyledi.
-Katkı vermeye hazırız
Esnaf Odaları Birliği ve bağlı odalarının yaşadıkları şehirlerin kalitesi ve marka değerini arttırması konusunda gerekli desteği vermeye hazır olduklarının altını çizen Erkan “İçinde yaşadığımız şehirler hızla büyümekte dolaysıyla da problemleri de hızla artmaktadır. Böyle bir durumda kent halkının bir bütün olması, herkesin kendi bilgisini, kendi tecrübesini bu kente katması, dolayısıyla sorunları birlikte çözmesi gerekiyor. Bu duygu ve düşüncelerle Bandırma Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Şerafettin Çıkar’a yeni görevinde başarılar dilerim” diye konuştu.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİRLİK’TEN ÇIKAR’A ZİYARET

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x