BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE AK PARTİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Değerli Basın Mensupları,

Birlik ve beraberlik içerisinde, Ak Parti’nin başta bölgemizde ve tüm Türkiye’de iktidar olması ve ülkemizde siyasal ve ekonomik istikrarın tesis edilmesi adına önemli bir görev olarak gördüğüm ilçe teşkilatı başkanlığı görevi kısa bir süre önce Ak Parti genel merkezi tarafından tarafıma tevdi edilmişti. Öncelikle beni bu göreve layık gördükleri için başta partimin yetkili organları olmak üzere çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Ülkemizin yakın dönemde içeride ve dışarıda çeşitli odakların saldırılarına maruz kalması, uluslararası siyasette yalnız bırakılmaya çalışılması, başta terör sorunu olmak üzere karşılaşmış olduğumuz tüm sorunların çaresi Ak Parti iktidarıdır. Bunu son 13 yılda tarih boyunca ülkemizin özellikle demokratikleşme anlamında yaşadığımız kalıcı sorunlara yine kalıcı çözümler üretmek adına Ak Parti iktidarının atmış olduğu sorumlu adımlardan yaşayarak görmüş bulunmaktayız.

İçinden geçtiğimiz özel dönem ve özellikle genel seçimlerinin bu denli yakın bir tarihte yapılacak olması görevimizin ne kadar zorlu olduğunu gösteriyor. Biz bugüne kadar Bandırma’da bir vesile ile iletişim kurma, temas etme konusunda eksiklikler yaşadığımız kitlelerle yakın temas kurma anlamında özel çaba sarf edeceğiz.

Ak Parti’nin 13 yıllık iktidarı belediyecilik hizmetleri adına çığır açan adımları ve bu hizmetlerden Bandırma ve bölgemizin de en ciddi şekilde faydalanması adına üzerimize önemli sorumluluk düşmektedir. Biz yönetim kurulumuzla birlikte yapılmayanı yaparak bu temsilciliğin Ak Parti’yi, Ak Parti iktidarını ve Sayın Başbakanımızı temsil etmek anlamına geldiğinin bilinci ile Bandırma siyasetine önemli bir soluk getirmeyi planlıyoruz.

Tüm Ak Parti üyeleri ile beraber kol kola, omuz omuza çalışmak ve her bir bireyin fikir ve önerilerini dinleyip “BİZ BİRİZ, BERABERİZ” ruhu ile yeni bir sayfa açmayı, partimizi Bandırma’da hak ettiği yere getirmeyi amaç edindik.

Başta ailem olmak üzere, Ak Parti’ye gönül vermiş tüm dostlarıma ve Bandırma’daki tüm Ak Parti camiasını sevgi ve saygı ile kucaklıyorum.

Bu ulvi yolda birlikte yol alacağım yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın isimleri ekte ilginize sunulmuştur. Allah yardımcımız olsun.

 

1 ALP BOSTANCI TÜCCAR
2 BURAK TUZLU İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI VE MAKİNA TEKNİKERİ
3 ABDULLAH ÇOLAK SANAYİCİ
4 HALİFE KARA ESNAF
5 AHMET OKBAY ÇİFTÇİ
6 MESUT TATLIDİL MÜDÜR
7 YILMAZ ÖZDEMİR AVUKAT
8 AHMET KIRCI TÜCCAR
9 ÖMER DURNA MÜTEAAHİT
10 MEHMET DOĞAN ESNAF-KUYUMCU
11 HALİL ÖZÜMİT ESNAF
12 SADİ TÖRE ESNAF-ELEKTRİK TEKNİKERİ
13 ÖZCAN MUSLU ÇİFTÇİ
14 NEJAN NART ÜNVER AVUKAT
15 RECEP DEMİREZEN ESNAF-ÇİÇEKÇİ
16 NEVZAT ÖZBERK ASKER EMEKLİSİ
17 MUSTAFA YÜCEL KAPLAN ESNAF-PAZARCI
18 HASAN BASRİ ŞENYAZ ESNAF-FIRINCI
19 AYTAÇ GÜR ESNAF
20 NURİ VARLIK ÇİFTÇİ
21 TÜLAY VURAL MALİ MÜŞAVİR
22 HASAN FAHRİ ATLI İÇ MİMAR-MÜTEAAHİT
23 TAYYAR ÖZEN EMEKLİ
24 MUSTAFA TOPÇU ESNAF/GALERİCİ
25 YUSUF ÇELİKOĞLU MÜTEAAHİT
26 ZEYNEP ÖZGÜN İŞÇİ-PERSONEL ŞEFİ
27 ELİF GÜNGÖR YÖNETİCİ
28 İSMAİL OKTORVACI VETERİNER
29 MEHMET AKİF DİŞLİKÇİ İNŞAAT MÜHENDİSİ-MÜTEAAHİT
30 FARUK ERENSOY ÇİFTÇİ

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE AK PARTİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x