BİREYLER İÇİN FİNANSAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BİREYLER İÇİN FİNANSAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu’nun ev sahipliğinde Bandırma Ticaret Odası Eğitim Salonu’nda Paramı Yönetebiliyorum eğitim semineri (Bireyler için Finansal Okuryazarlık Eğitimi) Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ve Odamız üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

Bandırma Ticaret Odası ve Habitat Derneği arasında gerçekleştirilen protokol sonrası hayata geçirilen ilk organizasyon olan Bireyler için Finansal Okuryazarlık Eğitimi ile gönüllü eğitmen Hasan DÜŞGÜL’ün nezaretinde katılımcılara atölye çalışması ve sunum olarak farklı finansal ürünlerin doğru kullanımı konusunda eğitim verildi.

Paramı Yönetebiliyorum projesinin Visa Europe ve Türkiye’deki üye bankalarının destekleriyle, T.C. Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ortaklığında 2009 yılında hayata geçirildiğini kaydeden eğitmen Hasan DÜŞGÜL,”Paramı Yönetebiliyorum projesi, gençlerin sağlıklı bir finansal gelecek oluşturabilmeleri konusunda bilinçlendirilip, sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmalarını hedefleyerek başladı ve sonrasında hedef kitle büyütülerek Girişimciler, Çiftçiler ve Mavi Yakalılar için finansal okuryazarlık segmentleri de projeye dahil edildi” dedi.

Bandırma Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Anıl BEKDEMİR “Bireyler arasında finansal bilincin geliştirilmesi, bireylerin kendi bütçelerini yapabilmeleri ve finansal enstrümanları etkin kullanabilmeleri amacıyla düzenlenen eğitim için eğitmenimiz Hasan DÜŞGÜL’e teşekkür ederim. Genç Girişimciler olarak Habitat Derneği ile birlikte benzeri eğitim programlarına ileriki günlerde de devam edeceğiz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.