BİR DİLDEN, BİR TELDEN ŞİİR GECESİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BİR DİLDEN, BİR TELDEN ŞİİR GECESİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kemal Pireci Anadolu Lisesi Bengi Projesi kapsamında Barış Manço Kültür Merkezinde “Bir Dilden, Bir Telden” şiir gecesi düzenledi.
Şiir gecesine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe genelindeki okul müdürleri, öğretmenler, Eğitim-İş şube Başkanı, Disk Emekli –SEN Şube başkanları da katıldılar. Öğretmen ve öğrencilerin hazırlamış olduğu şiir gecesi büyük bir ilgi ile izlendi. Programa başlamadan önce okul müdürü Mehmet Korkmaz tarafından açılış konuşması yapıldı.

Teknolojiyi üst seviyelerde kullanarak akademik başarısında artış gösteren öğrenciler yetiştirmektir
Mehmet Korkmaz, Balıkesir Eğitiminde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi kapsamında okulumuz Kemal Pireci Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından hazırlanan “Bir Dilden, Bir Telden” şiir dinletimize hoş geldiniz diyerek başlayan Korkmaz yaptığı konuşmada; “Projenin amacı, Balıkesir’de mili ve manevi değerlerine bağlı, kendisi ve çevresiyle barışık, insanları ve doğayı seven, teknolojiyi üst seviyelerde kullanarak akademik başarısında artış gösteren öğrenciler yetiştirmektir” dedi.

Proje akademik başarı kadar sosyal, kültürel ve sportif başarıyı da arttırmayı amaçlamaktadır
Mehmet Korkmaz konuşmasının devamında;” Proje akademik başarı kadar sosyal, kültürel ve sportif başarıyı da arttırmayı amaçlamaktadır. Atatürk’ün zeki ve çalışkandır dediği Türk gençliği; kendisine fırsat verildiğinde neler yapabileceğini dün gösterdiği gibi bugün de, bundan sonra da gösterecektir. Gençlerimize inandık, güvendik, onlara imkanlar sunduk. Gezmekten, eğlenmekten, uyumaktan dinlenmekten fedakarlık yaparak uzun bir emek sonunda karşınıza çıkıp sizlere güzel bir dinleti sunacaklar. Ben emeği geçen, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize şimdi den teşekkür ediyorum “ dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.